درباره ما

کِی کات:

وب سایت kcut در سال ۱۳۹۶ با هدف بهبود تجربه شما از رزرو و دریافت خدمات آرایشی در شهر تهران و همچنین ارائه مقالات به روز در صنعت مد و فشن، مو، پوست، تناسب اندام، آرایش و زیبایی، سلامتی و کسب و کار آغاز به کار کرده است.

رزرو آنلاین:

فرآیند رزرو آنلاین یعنی شما با استفاده از فضای اینترنتی می توانید با استفاده از سامانه های موجود، خدمت مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو نمایید؛ با این کار در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

مزایای کِی کات برای آرایشگاه ها:

راه اندازی و مدیریت هر آرایشگاه موفقی نیازمند مدیریت زمان است.

کِی کات با زیرساخت های لازم شرایطی را فراهم کرده است تا راحت تر بتوانید به مشتریان جهت ارائه خدمات در زمان تعیین شده رسیدگی کنید. این کار موجب می شود که هم از ازدحام جمعیت مشتریان به صورت هم زمان در آرایشگاه ها جلوگیری شود و هم نارضاتی مشتریان در جهت دریافت خدمات تا حد زیادی کاهش یابد.

از این جهت تمامی آرایشگاه ها و سالن های زیبایی تهران می توانند به شکل کاملاً رایگان در اپلیکیشن کِی کات ثبت نام نمایند و کلیه خدمات و قیمت ها را وارد کنند.

مشتریان سالن های زیبایی کِی کات:

در این اپلیکشین پس از انتخاب سالن زیبایی یا آرایشگاه خود، نوع خدمات درخواستی و زمان موردنظر خود را رزرو کنید و به صورت آنی تاییدیه رزرو خود را دریافت کنید.

در زمان رزرو شده به سالن زیبایی یا آرایشگاه خود مراجعه کنید و در صورتی که در هر مرحله از این پروسه مشکل یا سوالی وجود داشت، همکاران ما در تیم پشتیبانی سامانه رزرواسیون آنلاین کِی کات همراه شما خواهند بود.

برای این منظور علاوه بر نظارت قوی بر روی نظرات مشتریان از تجربه خدمات خود، کارشناسان کِی کات به صورت متناوت کیفیت استانداردها را بررسی می کنند تا شما همواره بهترین ها را تجربه کنید.

آرایشگران سیار کِی کات:

خانم ها و آقایان آرایشگری که در تمامی مناطق تهران هستند و حرفه و تخصص خاصی در زمینه آرایشی دارند، می توانند در این زمینه کسب درآمد کنند.

این مجموعه ابزارهای لازم برای ایجاد پروفایل شخصی آرایشگر سیار برای معرفی مهارت های خود و ماهیت خدمات تخصصی آن ها فراهم کرده است.

مشتریان آرایشگران سیار:

این گروه از مشتریان بدون دردسر و تحمل ترافیک، خدمات مورد نطرشان را از آرایشگران حاضر در محل مورد نظر خود دریافت می کنند.

مزایای اپلیکیشن کیِ کات:

در لیست سالن های زیبایی و آرایشگاه های تهران می توانید موارد زیر را بررسی و مقایسه کنید:

  • نمونه کارها
  • نظرات دیگر مشتریان
  • خدمات و قیمت ها
  • زمان های آزاد هر آرایشگر
  • مدت زمان موردنیاز خدمات درخواستی
  • تخفیف ها و پکیج های ویژه سالن ها
  • امکان ایجاد، لغو و مدیریت رزروها از طریق پنل مدیریتی
  • دریافت مبلغی به عنوان پیش پرداخت از مشتری برای اطمینان از حضور آن ها در زمان مقرر